Ürgüp Haber
15.12.2017
Nevşehir / 30°C

08 Mayıs 2017 - 09:40
Telefon dolandırıcıları Ürgüp Telefonlarına dadandı
Tüm ülkenin başının belası haline gelen telefon dolandırıcıları bugünlerde yine Ürgüp'e ait numaraları aramaya başladı.
Telefon dolandırıcıları Ürgüp Telefonlarına dadandı

Kolay yoldan para kazanmayı kendilerine meslek edinmiş bazı şeref yoksunları, vatandaşın el emeği alın terini bir anda ele geçirme çabalarına devam ediyor. Bugün Ürgüp sanayi sitesinde bazı esnafları polis gibi arayarak dolandırmaya kalktıkları haber merkezimize ulaşan dolandırıcılarla ilgili İlçe emniyet Müdürlüğününe de epey ihbar başvurusu olmuş.

Vatandaşlarımızın böyle bir durumda kesinlikle karşı taraftaki kişiye itibar etmemesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile koordine içerisinde oyuna devam ederek şebeke üyelerini yakalatması, ya da kendilerinden talep ettikleri hiç bir şeyi yapmaması telefonu kapatması kişinin kendi menfaati açısından önem arz etmektedir.

Ürgüp'te dolandırıcılar tarafından arandığını fark ettiğini belirten bir sanayi esnafı, polisle ilgili bir konu varsa ben hemen İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidiyorum bu işler telefonda olmaz deyince, telefonun karşı tarafındaki dolandırıcı bağırıp çağırarak telefonu kapatmış. 

Bugünlerde Ürgüp telefonlarına dadanan dolandırıcılarla ilgili daha dikkatli olmalı, yakınlarımızı uyarmalıyız.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.