Ürgüp Haber
18.01.2018
Nevşehir / 30°C

10 Ocak 2018 - 14:27
Gençlik Merkezi 10 Ocak Gazeteciler Günü Ziyareti
Ürgüp Gençlik Merkezinin Genç ve Başarılı Müdürü Oktay Yıldırım Güner ile Gençlik Lideri Nuri Kayacı, Gönüllü Gençler ile birlikte Ürgüp Haber Genel Koordinatörü Faruk Özzengin'i ziyaret etti.
Gençlik Merkezi 10 Ocak Gazeteciler Günü Ziyareti

10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Ürgüp'ün 11 yıllık haber sitesi www.urguphaber.com her yıl olduğu gibi bir çok kişi kurum ve kuruluş tarafından gerek mail, gerek bizzat ziyaret ederek ve gerekse sosyal medya ve mail aracılığıyla bu özel günde yine unutulmadı. 

10 Ocak münasebetiyle ziyarete gelenler arasında Ürgüp Gençlik Merkezi Müdürü Oktay Yıldırım Güner ve Gençlik Lideri Nuri Kayacı ile Gönüllü Gençler de vardı.

Haber sitemizin kurucusu ve genel koordinatörü Faruk Özzengin'i ziyaret eden heyet, doğru, tarafsız ve işini hakkıyla yaptığı için teşekkür etti. Merkez Müdürü Güner, "Gazeteciler bizim gözümüz kulağımız, Gönüllü gençlerimizle birlikte, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz." dedi.

Gün boyunca arayan, mesaj atan, bizzat tebrik eden, mail gönderen, ziyaret eden tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.