Ürgüp Haber
19.02.2018
Nevşehir / 30°C

10 Şubat 2018 - 17:07
Bayrak Kampanyasına Milletvekili Açıkgöz'de katıldı
Ürgüp'te başlatılan bayrak kampanyası Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün katılımıyla, Ak Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte Ürgüp Pazar Yerinde devam etti.
Bayrak Kampanyasına Milletvekili Açıkgöz'de katıldı

‘Bayrağımız, Dualarımız ve Kalbimizle Mehmetçiğin Yanındayız’ bayrak dağıtımı kampanyası kapsamında AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve AK Parti Ürgüp ilçe Başkanı Ali Özer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın tarafından Pazar yerindeki vatandaşlar ve pazarcı esnafa Türk Bayrağı dağıtımı yapıldı.

AK TEŞKİLAT TAM KADRO BAYRAK KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Başkan Ali Özer ile birlikte, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları ile Yönetimleri Bayrak dağıtım kampanyasına Ürgüp Pazar yerinde Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile birlikte tam kadro destek verdi.

VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Pazar yerinde alışveriş yapan Vatandaşlar ve Pazarcı esnaf, Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Ak Parti İlçe Başkanı Ali ÖZer ile partililere yoğun ilgi gösterdi.  Protokol mensuplarının bayrak verdiği kimi vatandaş Afrin'e gitmeye bizde hazırız derken, kimisi askeri marşlarla kampanyaya destek verdi.

AÇIKGÖZ AÇIKLAMA YAPTI

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Ürgüp pazar yerinde bayrak dağıtımında yaptığı açıklamada; "Başkomutanımız dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdogan liderliğindeki kahraman ordumuza milli ve manevi destek sağlamak için dünyanın tanıdığı güzide ilçemiz Ürgüp’te Sayın Belediye Başkanımızla, ilçe başkanımızla, teşkilatımızla  Ürgüp’ümüzdeki tüm vatandaşlarımıza pazar yerinde şanlı bayrağımızı dağıtıp, onların duasını istedik. Mehmetçik’lerimiz Afrin’de huzuru ve barışı sağlamak için bulunuyorlar. Rabbim, şanlı Türk ordumuzu muhafaza eylesin" dedi. İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.