Anasayfa
Ortahisar Belediyesi asgari sayıda personelle hizmet verecek
Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılacak planlama ile asgari personelle hizmet vereceklerini açıkladı. 
19 Mart 2020 - 10:32

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş yaptığı açıklamada:

Kıymetli Vatandaşlarımız ve Ortahisar Halkı;

Coronavirüs salgını dolayısıyla, Belediyemizde çalışan Engelli ve Bayan personellerimize izin verilmiş olup, diğer arkadaşlarımız ise yapacağımız planlama doğrultusunda asgari sayıda işlerinin başında olacaktır. Belediyemizde mesai saatleri içerisinde tüm iş ve işlemler aksatılmadan devam edecektir. Aciliyet arz edecek durumlarda da bizler ve ekiplerimiz tam kadro işimizin başında olacağız.

Sizlerden ricam; kendinizin, ailenizin ve halkımızın sağlığını düşünerek zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım, misafir kabul etmeyelim, yakın temaslardan uzun süreli ziyaretlerden kaçınalım, yurtdışından gelenlere minimum 14 gün kuralını uygulayalım, sosyal medya paylaşımlarımızda sağduyulu olalım, bilinçli davranalım ve evlerimizde kişisel temizliğimize dikkat edelim. Hiç kimse endişelenmesin Devletimiz her türlü önlemi almaktadır. Temel gıda, sağlık ve temizlik maddelerinin temininde hiç bir sıkıntı yoktur. Biz de Belediye olarak her türlü dezenfekte tedbirini aldık, düzenli aralıklarla almaya da devam ediyoruz. Sizler de lütfen gerekli önlemleri alıp, uyarılara dikkat ediniz. Kurallara uyduğumuz takdirde Millet olarak bugünleri en kısa sürede ve en az zararla atlatacağımıza inancımız tamdır. Sakin olalım Panik Yok, TEDBİR Var. Saygılarımla...

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR (0)
Habere Hiç Yorum Yapılmamış.
ÖNERİLEN HABERLER