Anasayfa
Başkan Aktürk'ten duyarlılığı nedeniyle esnafa teşekkür ziyareti
Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, EBA canlı ders konusunda duyarlılığı nedeniyle İnternet Kafe işleten Bülent Özçetin'i ziyaret ederek teşekkür etti.
24 Eylül 2020 - 09:21

Ürgüp ilçesinde internet cafe işleten esnaf tarafından, imkânları kısıtlı ailelerin çocuklarına yönelik EBA’ya rahatça ve ücretsiz olarak ulaşabilmeleri için göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü, Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ürgüp ilçesinde 2003 yılından bu yana internet cafe hizmeti veren Bülent Özçetin isimli esnaf tarafından, Covid-19 virüs salgını nedeniyle devletin eğitime yönelik almış olduğu tedbirler neticesinde başlattığı EBA eğitim sistemine destek amaçlı sunduğu ücretsiz bilgisayar ve internet kullanımı duyarlılığı nedeniyle, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk teşekkür ziyaretinde bulundu. İnternet Cafe işletmecisi Özçetin’i bizzat dükkânına giderek ziyaret eden Başkan Aktürk; “Özellikle ziyaret edip teşekkür etmek istedim. Eğitime verdiğin destek için, çocuklara verdiğin destek için,inşallah, bizlerde bu çalışmaları beraber yapacağız. Bu çocukların inşallah, eğitime dönük eksiklerinde, gediklerinde siz esnaflarımız biz belediyemizce elimizden ne geliyorsa, bu çocuklarımızın bu pandemi sürecinde okullarına gidemeseler de, uzaktan EBA üzerinden eksik kalan kısımlarını tamamlamaları noktasında elbirliği ile çalışacağız. Sende bu konuda gayet hassas davrandın, elinden geleni bu çocuklarımız için yaptın İnşallah. Bizde bu konuda sana teşekkür ediyoruz, Allah işini gücünü rast getirsin”. Dedi.

Yaptığımız haberle duyarlılığı sebebiyle binlerce kişinin teşekkür ettiği Bülent Özçetin, en önemli teşekkürü Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk'ten aldı.


 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR (0)
Habere Hiç Yorum Yapılmamış.
ÖNERİLEN HABERLER