Anasayfa
Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk'ten 2023 mesajı
Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, hemşehrilerinin yeni yılını yayınladığı mesajla kutladı.
31 Aralik 2022 - 16:46

Başkan Aktürk, 2022 yılını başarılı ve istikrarlı bir şekilde geride bırakırken yeni umutlar ve projelerle 2023 yılına girdiklerini belirterek yayınladığı yeni yıl mesajını paylaştı.

"Her fırsatta söylediğimiz gibi ilhamımızı geçmişten alıyor, yarınlarımız için çalışıyor ve projeler üretiyoruz. Bu eşsiz kente ve siz kıymetli hemşehrilerimize hizmet ettiğimiz yaklaşık dört yıl boyunca toplumsal idealler ve Ürgüp'ümüzün marka değeri ve yaşam kalitesini daha ileriye taşımak için mesai gözetmeksizin çalıştık. Daha da fazla gayret ile çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Bizim için yeni yıl demek, daha da fazla inanç ile yeni hizmetler demektir. 

2023 yılı elbette her birimiz için çok kıymetli ve önemli. Türkiye Cumhuriyetimizin 100. yılı olan bu yıl; bizlerin sorumluluğunu ve hayallerini de elbette artırıyor. Artık zaman bizim, zaman Türkiye'mizin. Bu vesile ile 2023’ün tüm insanlığa Barış, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyor, Ülkemize refah, başarı ve  istikrar dolu bir yıl olmasını diliyorum."


 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR (0)
Habere Hiç Yorum Yapılmamış.
ÖNERİLEN HABERLER