Anasayfa
Ürgüp Milli İrade Platformundan anlamlı faaliyet
Depremde Kapılarını Açan Otelleri ve restoranları tek tek ziyaret eden Ürgüp Milli İrade Platformu üyeleri, firmalara zor günleri atlatma noktasında katkıları nedeniyle teşekkür etti.
07 Mart 2023 - 12:01

Ürgüp Milli İrade platformu, Ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketinde ilçemize gelen depremzedelere kapılarını açan Otellerin yapmış oldukları üstün gayretlerle göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı, otellere teşekkür ziyaretlerinde bulundular.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ürgüp Milli İrade Platformu Başkanı Mustafa İNAL, "Ülkemizde çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. Depremde hayatını kaybenlere Allah’tan rahmet ve yaralılara geçmiş olsun  dileklerimizi sunuyoruz. Bu yaşadığımız ağır felakette Milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda ilçemize gelen depremzedelere kapılarını açan otellere, yaptıkları hizmetlerinden dolayı biz de birlik ve beraberliğe katkı sunmak, gönüllere dokunmak için İlçe kaymakamımız sayın Cüneyt CANER, Belediye Başkanımız sayın Mehmet AKTÜRK ve otellerimizi, teşekkür etmek amacıyla ziyaret ettik. 

Hem ilçe yönetimiyle hem de otel işletmecileriyle çok güzel gönül bağı kurduklarını belirten İnal,çok güzel geri dönüşler aldıklarını söyledi.

Ziyaretlerde varsa unuttuğumuz otellerden ve kapalı olmasından dolayı ulaşamadığımız otellerden ve restoranlardan özür dilediğini ifade eden İnal, ayrıca bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm gönüllü arkadaşlara teşekkür ederek bu tür hizmetlerin devam edeceği mesajını verdi.
  

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR (0)
Habere Hiç Yorum Yapılmamış.
ÖNERİLEN HABERLER