Anasayfa
Ali Baranlı Öğrenciler harçlıklarını Afrin'e gönderdi
Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu Öğrencileri TSK tarafından Afrin'de terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.
13 Mart 2018 - 13:24

Ürgüp ilçesinde, Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu Öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Afrin'deki terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu öğrencileri kendi harçlıklarından artırarak biriktirdikleri parayı , Afrin’de “Zeytin Dalı” operasyonu  kapsamında mücadele eden askerlerimize destek amacıyla TSK Mehmetçik Vakfı’na  yatırdılar.

Okul idareci ve öğretmenleriyle Ürgüp İlçe jandarma Komutanını da ziyaret eden öğrenciler, canla başla mücadele eden askerlerimize iletilmek üzere yazdıkları mektupları da teslim ettiler.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Ürgüp Garnizon Komutanı Timur Budak ve İlçe Jandarma Komutanı Okan Özcan'da duyarlılıklarından dolayı okulun idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiler.

 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR (1)
Mehmet
İsrafil hoca buraya yumruk havaya. Helal hocama
ÖNERİLEN HABERLER