Vali Aktaş Ürgüp Ramazan Sokağında

Okuduğunuz haber
ÜRGÜP BELEDİYESİ İHALE İLE BÜFE KİRAYA VERECEK

Başkan Aktürk Meslektaşlarını Ziyaret Etti

Anasayfa   /    Güncel    /    Ürgüp Belediyesi İhale ile Büfe Kiraya Verecek

Ürgüp Belediyesi İhale ile Büfe Kiraya Verecek

Ürgüp Cumhuriyet Meydanında bulunan büfe ihale ile kiraya verilecek.

GÜNCEL      14 Mayis 2019 - 15:01     17802     0

Ürgüp Belediyesi İhale ile Büfe Kiraya Verecek

İLAN

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

            Mülkiyeti belediyemize ait olup İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Meydanında bulunan büfe ve açık alan, (Ekli krokide belirtilen) 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi uyarınca 3 yıl müddetle kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılmıştır.

 1. İhale 15.05.2019 tarihinde Çarşamba günü saat 10.30 da Belediyemiz meclis toplantı salonunda encümen huzurunda yapılacaktır.
 2. Büfe ve açık alana ait aşağıda belirtilen geçici teminat ihale saatinden önce (engeç 10.15’e kadar) belediyemize yatırılacaktır. Geçici teminatı yatırmayanlar ve belediyemize emlak, su, çtv gibi borcu bulunanlar ihaleye katılamayacaktır.
 3. İhaleye girecekler, Cumhuriyet Başsavcılığından sabıka kaydı almaları şarttır. Sabıka kaydını ibraz etmeyenler ile yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş olanlar ihaleye katılamayacaklardır.
 4. İhaleye katılacaklar en az 3 yıllık vergi mükellefi olması (Ticaretle uğraştığına dair vergi mükellefi) ve ihale tarihi itibarıyla vadesi geçmiş ödenmeyen ve kesinleşmiş vergi, SGK ve benzeri borçlarının bulunmadığına dair ilgili kurumdan alınmış belge getirilmesi şarttır.
 5. İhaleye herhangi bir Firma, şirket veya kooperatif adına girenler, bunlara ait Ticaret Odası Kayıt Sureti, Ticari Sicil Tasdiknamesi, İmza Sirküsü ve Yetki Belgesini (Noter onaylı) ibraz edecekleri gibi, tüm şirket ortakları imzaya yetkili kişiye şahsi vekâletlerini verecek veya hazırlanacak sözleşmeyi tüm ortaklar imzalayacak ve şirketin vergi, SGK gibi borçları bulunmayacaktır.
 6. İhaleye katılacaklar, adı geçen büfe ve açık alan için belediyemizce uygun görülecek, masa ve Sandalyelerin ihale tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (oturma grupları) teminine esas olmak üzere ihaleden önce Belediyemize 20.000,00 TL mefruşat teminatı yatıracak, mefruşatların 15 gün içerisinde alınıp belediyemizce uygun görülmesine müteakip alınan 20.000,00 TL tutarındaki teminat iade edilecektir.
 7. Kiraya verilecek Büfe ve açık alanın ilk yıldan sonraki yılların aylık kira bedelleri her yıl Maliye Bakanlığınca tespit edilen yeniden değerleme oranına göre artış yapılarak tespit ve tahsil edilecektir. (kira bedelleri 12 ay olarak tahsil edilecektir.)
 8. Kiraya verilecek Büfe ve açık alanın kira bedelleri aylık peşin olarak yatırılacaktır. Gecikme olması (yatırılmaması) halinde kira bedelleri 6183 Sayılı Kanunun 51. Maddesine göre belirlenen günlük gecikme zammı ile birlikte tahsil edilerek ihale tek taraflı fesh edilecektir.
 9. İhaleye ait her türlü yasal giderler kiracıya ait olacaktır.
 10. İhale komisyonu, gerekçesini karar da belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

 1. Her hangi bir ihtilaf vukuunda Ürgüp Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkili olacaktır.

İş bu ihaleye ait özel şartname dosyası her gün mesai saatleri dahilinde belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğünde görülebileceği ilanen duyurulur. 24.04.2019

                     

BÜFE YERİNİN

KDV DAHİL             3 YIL ÜZERİNDEN

                                                                                            AYLIK MUHAMMEN               HESAPLANMIŞ

MEVKİİSİ                 CİNSİ                  M2 MİKTARI                    KİRA BEDELİ          GEÇİCİ TEMİNATI

Cumhuriyet Mah.  Büfe ve açık alan    3x2x2,5 Büfe            4.000.00 TL                          4.320,00 TL

Cumhuriyet Meydanı                        Ekli krokide gösterilen  

                                                       Yaklaşık 250 M2 açık alan

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ