Kaymakam Maraşlı Özel Çocuklarla Pasta Kesti

Okuduğunuz haber
ÜRGÜP BELEDİYESİ KAFETERYA YERİ KİRAYA VERECEK

Ürgüp’te Uyuşturucuya Geçit Yok

Anasayfa   /    Duyuru    /    Ürgüp Belediyesi Kafeterya Yeri Kiraya Verecek

Ürgüp Belediyesi Kafeterya Yeri Kiraya Verecek

Ürgüp Belediyesi, Kapadokya Üniversitesi'nin yeni yerleşkesine yakın konumda, park içerisindeki 155 m² kapalı alanı bulunan kafeterya yerini ihale ile kiraya verecek.

DUYURU      04 Aralik 2018 - 14:19     19280     0

Ürgüp Belediyesi Kafeterya Yeri Kiraya Verecek

Ürgüp Belediyesi tarafından Kavaklıönü Mahallesinde yaptırılan ve Belediye Meclisi kararı ile 15 Temmuz Şehitler Parkı adı verilen 17.700 m² park alanındaki özellikle yaz aylarında yoğun olarak tercih edilen park içerisindeki kafeterya yerini ihale ile kiraya verecek.

İhale yarın (05/12/2018) saat 14:30'da encümen huzurunda yapılacak. Açılış fiyatı 500 TL olarak belirlenen kafeterya için 20 BİN TL teminat, 3 yıl için de 540 TL geçici teminat yatırılacak. 

Ürgüp Belediyesinden yapılan ihale ilan duyurusu şu şekilde.

İLAN

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

Mülkiyeti belediyemize ait olup, aşağıda Mevkisi, Cinsi, pafta, ada, parsel, M2 si, muhammen aylık kira bedeli ile geçici teminatı belirtilen 15 Temmuz Şehitler Parkı ve Kafeterya Yeri, 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi uyarınca ve özel şartnamesi hükümleri dâhilinde açık artırma suretiyle 3 yıl müddetle kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılmıştır.

  1. İhale 05.12.2018 Çarşamba günü saat 14.30’da Belediyemizde encümen huzurunda yapılacaktır.
  2. Park ve Kafeterya yerine ait aşağıda belirtilen geçici teminat ve ek teminat ihale saatinden önce (engeç 14.15’e kadar) belediyemize yatırılacaktır. Geçici teminatı ve ek teminatı yatırmayanlar ile belediyemize Su, Emlak, ÇTV, vb. borcu olanlar ihaleye katılamayacaktır.
  3. Kiraya verilecek olan Park ve Kafeterya yerinin ilk yıldan sonraki yılların aylık kira bedelleri her yıl Maliye Bakanlığınca tespit edilen yeniden değerleme oranına göre artış yapılarak tespit ve tahsil edilecektir.
  4. Kiraya verilecek Park ve Kafeterya yerinin kira bedelleri aylık peşin olarak yatırılacaktır. Gecikme olması (yatırılmaması) halinde kira bedelleri 6183 Sayılı Kanunun 51. Maddesine göre belirlenen günlük gecikme zammı ile birlikte tahsil edilerek ihale tek taraflı fesh edilecektir.
  5. İhaleye herhangi bir Firma, Şirket veya Kooperatif adına girenler, bunlara ait Ticaret Odası Kayıt Sureti, Ticari Sicil Tasdiknamesi, İmza Sirküsü ve Yetki Belgesini (Noter onaylı) ibraz edecekleri gibi, tüm şirket ortakları imzaya yetkili kişiye şahsi vekâletlerini verecek veya hazırlanacak sözleşmeyi tüm ortaklar imzalayacaktır.
  6. İhaleye girecekler, Cumhuriyet Başsavcılığından sabıka kaydı almaları şarttır. Sabıka kaydını ibraz etmeyenler ile yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş olanlar ihaleye katılamayacaklardır.
  7. Kafeteryaya ait park yerinde bulunan Oturma Grupları, Oyun Grupları, Aydınlatma Ekipmanları, Kamera Kayıt Sistemi (1 Ad. Kayıt Cihazı, 8 Ad. Kamera ve 1 Ad. 19” Monitör) vb. (ekli kroki ve ekli listede belirtilen) 17700 M2 alan üzerinde 155 M2 kapalı alanı, 170 M2 terası, 3 adet WC si, 520 M2 alan üzerinde oyun grupları bulunan Çocuk Parkı, 21 M2 lik 9 adet beton ayaklı ahşap Pergole, 68 adet bank, 25 adet çöp kovası gibi imalatların muhafazasına esas olmak kaydıyla 20.000,00 TL belediyemize teminat olarak yatırılacaktır. Yatırılan 20.000,00 TL teminat kira süresi bitiminde kiracıya iade edilecektir. Teminatı yatırmayanlar ihaleye katılamayacaktır.
  8. İş bu ihaleye ait reklam, vergi, resim, harç gibi her türlü yasal giderler kiracıya ait olacaktır.
  9. İhale komisyonu, gerekçesini karar da belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

  1. Her hangi bir ihtilaf vukuunda Ürgüp Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkili olacaktır.

            İş bu ihaleye ait özel şartname dosyası her gün mesai saatleri dahilinde belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğünde görülebileceği ilanen duyurulur. 08.11.2018

 

                           PARK VE KAFETERYA YERİNİN

                         KDV DAHİL          3 YIL ÜZERİNDEN

                    AYLIK MUHAMMEN        HESAPLANMIŞ

MEVKİSİ                            CİNSİ                                   M2 MİKTARI                    KİRA BEDELİ            GEÇİCİ TEMİNATI

Kavaklıönü Mah.    15 Temmuz Şehitler                           17700 M2 Toplam Alan      500,00 TL                     540,00 TL

Çevre Yolu              Parkı ve Kafeterya                            155 M2 Kapalı alan       

 

 

 

 

 

                                                                                                                                             ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ